Theatre.com.ua
УКР

Особи

Розділ особи присвячений театральним діячам – акторам, режисерам, художникам, композиторам. Всім, хто створює вистави і бере в них участь. Наразі у розділі буде доступна інформація про діяльність того чи іншого митця чи мисткині (твори, постановки, ролі, тощо) та перелік колективів, з якими він/вона співпрацюють.

А Б В Г Д Е Є Ж З І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Ананов Олексій Том на фермі
Львівський академічний драматичний театр ім. Лесі Українки
Андерсен Ганс Крістіан Снігова королева
Снігова королева
Кресало
Стійкий солдатик
Русалонька
Гидке каченя
Снігова королева
Герда та Кай
Гидке каченя
Дюймовочка
Снігова королева
Красуня і Чудовисько
Русалонька
Принцеса і 100 поцілунків
Дюймовочка
Дюймовочка
Снігова Королева
Дюймовочка
Снігова королева
Русалонька
Донецький академічний обласний драматичний театр (м. Маріуполь)
Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. Івана Кочерги
Запорізький муніципальний театр танцю
Запорізький академічний обласний театр ляльок
Київський академічний театр ляльок
Кіровоградський академічний обласний театр ляльок
Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького
Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім. І. Озаркевича
Львівський академічний театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки»
Перший академічний український театр для дітей та юнацтва
Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. С. Василька
Херсонський академічний обласний театр ляльок
Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка
Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка
Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка
Аматорський експериментальний театр-студія «10 ряд 10 місце»
Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху»
Андієвська Емма Джалапіта
Перший академічний український театр для дітей та юнацтва
Андренко Олексій Витівки Хануми
Все починається з кохання
Попелюшка
Фіалка Монмартру
Харківський академічний театр музичної комедії
Андрієнко Анастасія Віслюк має бути худим
Танець «Делі»
Чудики
Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір'я»
Андрій Мазко
Андрійчук Олена Станція
Golden Chick
Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка
Андроник Ігор Енні
Сватання на Гончарівці
Запечатаний двірник
Дванадцята ніч, або Як собі хочете
Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської
Андроник Катерина Енні
Зірка без імені
Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської
Андропова Марина Казкове Євробачення в Херсоні
Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша