Theatre.com.ua
УКР

Про проєкт

Проєкт зі створення цифрового театрального архіву був ініційований та реалізується Національною спілкою театральних діячів України за підтримки Українського культурного фонду.

Наша мета – створення повноцінної національної театральної бази даних, що надасть користувачам доступну, об’єктивну та систематизовану інформацію про театральне мистецтво України останніх п’яти років. Так ми максимально зафіксуємо і збережемо інформацію про український театр для наступних поколінь та подальших досліджень.

116
Театрів на сайті
1325
Вистав на сайті
5696
Осіб на сайті
Театри
Театри

За статистичними даними 2017 року в Україні нараховується 113 театрів, що знаходяться в державній та комунальній власності, кількість недержавних театрів – значно більша, але, на жаль, статистикою не обрахована. В розділі «Театри» зібрана інформація про комунальні та недержавні театри України. База театрів буде постійно поповнюватися новими даними та театрами по мірі надходження інформації.

Детальніше
Вистави
Вистави

Скільки щороку випускається прем’єрних вистав – конкретним театром, режисером чи за твором певного автора? Що про них відомо? Як довго вони залишаються в репертуарі? Ми поставили перед собою завдання створити якомога повну картину театрального життя України. Поки сконцентрували увагу на постановках 2015-2019 років, але розділ буде доповнюватися і розширюватися.

Детальніше
Особи
Особи

Розділ особи присвячений театральним діячам – акторам, режисерам, художникам, композиторам. Всім, хто створює вистави і бере в них участь. Наразі у розділі буде доступна інформація про діяльність того чи іншого митця чи мисткині (твори, постановки, ролі, тощо) та перелік колективів, з якими він/вона співпрацюють.

Детальніше