Theatre.com.ua
УКР

Ассоль

Автор(и) Вратарьов Олександр
Васалатій Вікторія
Кондратюк Юрій
Дата прем'єри 2018-11-15
Кількість дій 2
Жанр мюзикл - відлуння Гріна
Мова вистави українська
Театр Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр
Місто Сєвєродонецьк
Постановники
Постановка, сценографія Золотоверха Вероніка
Костюми Рижичева Олена
Хореографія Рижкова Наталія (Луганськ)
Вокал Тимко Тетяна
Штомпель Дарина
Помічниця режисера Яковенко Ольга
Ролі та виконавці

Про виставу

«Пурпурові вітрила» О. Гріна стали символом втілених мрій для багатьох поколінь. Вистава сучасних авторів за мотивами цієї повісті-феєрії звертається до глядачів будь-якого віку і стверджує, що змінити своє життя і втілити те, чого хочеться насправді - може кожен.

Ассоль майже з народження залишилась без матері, виховував її грубуватий моряк Лонгрен і всю нерозтрачену любов віддав маленькій донечці. Характер у Лонгрена був норовливий та своєрідний, горе зробило його відлюдькуватим, а після того, як він не захотів врятувати трактирника Меннерса, винного у загибелі матері Ассоль, у селищі він став чужаком. Ассоль теж почувала себе вигнанницею за те, що вони з батьком ведуть життя, незрозуміле для інших, не спілкуються з мешканцями Каперни, живуть незалежно, розраховуючи тільки на свою працю.

Але те, чого не бачили в дівчинці мешканці Каперни, побачив казкар Егль, який з одного погляду зрозумів, що казка допоможе Ассоль вижити у ворожому оточенні, зберегти чистоту думок та вчинків. І, коли на горизонті з’явився корабель під вітрилами кольору ранкової зорі, Ассоль не була здивована, бо вона чекала цього всім серцем, і це обов’язково мало статися.

Кожна людина може стати щасливою і зробити щасливими тих, хто поруч, словами О. Гріна це звучить так: «Я зрозумів одну просту істину. Вона в тому, щоб робити так звані дива своїми руками». Бурхлива енергія цієї вистави допоможе зарядити себе і повірити в свої сили. Світ твоїх мрій, глядачу, готовий втілитися в життя!

Афіші, програми