Theatre.com.ua
УКР

Чиста кумедія або… Ховайся!

Автор(и) Альбиковський Микола
Кропивницький Марко
Тендетников Іван
Дата прем'єри 2019-02-16
Кількість дій 3
Жанр комедія
Мова вистави українська
Театр Львівський авторський драматичний театр «Спірограф»
Місто Львів
Постановники
Режисер, художник з костюмів, сценограф Сендецький Андрій
Музичне оформлення Гаврилович Сергій
Ролі та виконавці

Про виставу

Вистава-водевіль у трьох діях з антрактом, загальною тривалістю 2 години 15 хвилин. В основу постановки увійшли три твори українських класиків. У виставі висвітлюється перебіг подій у один і той самий період –  на початку ХХ ст., але у різних передмістях на Полтавщині.
Незважаючи на ілюстративність порушених у спектаклі побутових, соціальних й родинних перипетій минулого, вони є зрозумілими і комічними у нашому сьогоденні, адже не втрачають своєї актуальності.
Презентований твір побудований в двох інтерпретаціях: на основі традицій класичного театру у академічній постановці, з використанням українського автентичного костюму й елементів народної хореографії, та у новітньому прочитанні життєвих подій зі світоглядних позицій нещодавніх і сучасних субкультур. Цей, наче легкий український водевіль, вимагає несамовитого акторського перевтілення, адже слугує своєрідною машиною часу й провадить глядача у минуле, щоб крізь призму історії подивитись на злободенність згубних звичок сучасності. Якщо ви сповнені пієтету до минулого і не проти зазирнути через кватирку часу до чужої, але такої рідної хати, запрошуємо на «пігулку хорошого настрою» до Львівського Авторського Драматичного Театру «СПІРОГРАФ» на виставу водевіль «Чиста кумедія або … Ховайся»!

Афіші, програми

Більше інформації

Театральна бесіда