Theatre.com.ua
УКР

Юда

Автор(и) Леся Українка
Дата прем'єри 2017-11-25
Кількість дій 1
Жанр моновистава
Мова вистави українська
Театр Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша
Місто Херсон
Нагороди Вистава виборола гран-прі на Міжнародному театральному фестивалі «Atspindys/Відображення» (Литва, Вісагінас, жовтень 2018р.).
Участь у фестивалях «Юду» возили на Театральний фестиваль «Зірковий листопад» у м.Мукачево (2017р.), Міжнародний театральний фестиваль монодрам «Марія» (Київ, жовтень 2018р.). Окрім того, вистава взяла участь у Міжнародному театральному фестивалі «Atspindys/Відображення» (Литва, Вісагінас, жовтень 2018р.). А також гастролювала у Португалії, м. Брага, Театр Circo, і м. Барселуш, Театр Жіл Вісенте (4-10 квітня 2019р.).
Постановники
Режисер-постановник, художник-постановник, музичне оформлення Павлюк Сергій
Ролі та виконавці

Про виставу

В основі сюжету моновистави – сповідь Юди, який за 30 срібників продав свого вчителя – Ісуса Христа. Протягом всієї вистави христопродавець тяжко працює на гончарському станку, намагаючись виліпити чи-то тарілку, чи-то глечик, але через переживання в нього нічого виходить. Гончарське коло, яке знаходиться на сцені від першої й до останньої хвилини вистави, викликає масу образів. Режисер не сумнівається, що кожен глядач винесе з постановки щось своє. Але головний меседж гончарського станка таки безкінечність гріха, якому немає прощення, вічне клеймо зрадника на Юді.

Афіші, програми