Theatre.com.ua
УКР

Акакій

Автор(и) Бєльський Олександр
Дата прем'єри 2015-10-07
Кількість дій 1
Жанр драма
Мова вистави без слів
Театр Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху»
Місто Кривий Ріг
Нагороди 2016р. – Диплом переможця Фестивалю-конкурсу на вищу театральну нагороду Придніпров'я «Січеславна-2016» в номінації «Краща режисерська робота» (Олександр Бельський )(м.Дніпропетровськ); 2016р. – Диплом переможця Фестивалю-конкурсу на вищу театральну нагороду Придніпров'я «Січеславна-2016» в номінації «Надія Січеславни-2016» (Павло Михайлюк за роль Акакія)(м.Дніпропетровськ); 2016р. –Диплом переможця Фестивалю-конкурсу на вищу театральну нагороду Придніпров'я «Січеславна-2016» в номінації «Краща роль в пластичній виставі» (Сергій Бельський за роль Фатума) (м.Дніпропетровськ)
Участь у фестивалях Фестиваль-конкурс на вищу театральну нагороду Придніпров’я «СІЧЕСЛАВНА-2016», м. Дніпропетровськ, Україна, 2016; Євротур «Кривий Ріг – сталеве серце України відкриває творчу душу» м. Люблін Польща, м. Будапешт Угорщина, 2016
Постановники
Автор, сценограф, режисер-постановник Бєльський Олександр
Авторка музичного образу вистави Бєльська Антоніна
Режисер Бєльський Сергій
Хореографиня Бєльська Наталя
Художниця з костюмів Вєрнєєва Олександра
Ролі та виконавці

Про виставу

Історія  маленької  людини,  яка опинилася  на смертному ложі  і  яка заново  переживає своє життя по волі Фатума-Долі.В останню мить  життя  здалося, що зовсім  поряд  промайнуло  відчуття дитинства. Тому що десь  було  це дивовижне безтурботне відчуття щастя. Крилом метелика  промайнула удача, і, здалося, доторкнулась до його руки. Дитинство і юність промайнули як легкий подих літа, щоминає. Що він знав,  що  бачив,  крім  канцелярського пера і паперу. Мистецтво витонченого письма  було  ним  доведено  до досконалості. Маленька платня, скупе харчування  поступово перетворило його на людину без бажань, пристрасті якого були загнані так глибоко, що він давно  і,  здавалося,  назавжди,  забув про них. Чуттєвий дефіцит зароджується  десь глибоко  у  закутках  підсвідомості.  Як сплячий  вулкан,  що  накопичує  свою невгамовну енергію до якогось прориву у викривленому просторі буття. Нова  шинель,  як  нав’язлива  мрія, постала  перед  його  очима.  Він  був настільки   вражений володінням прекрасного  і  теплого,  що шинель стала відчуттям щастя, яке зайняло всю його свідомість. Але,  втративши  шинель  під  час пограбування, тупе бездушне ставлення до нього  його  керівництва  шокувало його настільки, що з цим відчуттям він вже не зміг впоратися. Над   його бездиханним тілом схиляється його Душа. Вона на коротку мить  відроджує  його  перед  останнім польотом  у  невідомість,  даючи  йому останній шанс відчути себе щасливою та  вільною  людиною  в  польоті  над тлінним світом жалюгідних  людський пристрастей.

Відео

Афіші, програми