Theatre.com.ua
УКР

У пошуках героя

Автор(и) Киценко Тетяна
Дата прем'єри 2017-12-24
Кількість дій 1
Жанр пригодницька вистава
Мова вистави українська
Театр Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка
Місто Чернігів
Постановники
Режисер-постановник Аніщенко Артемій
Сценографія Бабич Катерина
Художниця з костюмів Тищенко Ганна
Ролі та виконавці
Тато, Поліцейський Лефор Сергій
Тигриця Ярова Ганна
Казкар, охоронець Котигорошка, дядечко Скрудж Манастирський Олександр

Про виставу

Нова пригодницька вистава для дітей «У ПОШУКАХ ГЕРОЯ» – це захоплива подорож маленького хлопчика Богдана і його сестрички Оксанки у казковий світ, створена за п’єсою сучасного українського драматурга Тетяни Киценко.
Двоє звичайних дітей змушені вирушити на пошуки справжнього героя, здатного врятувати їхню родину та ціле місто від влади страшної Чорної Королеви, яка усіх поневолила.
Подорожуючи з Оксанкою і Богданом, глядачі завітають на гостини до Котигорошка, потраплять у гори до Панди Кунг Фу, зустрінуться з Гаррі Поттером і поринуть у яскравий і веселий світ казкових пригод – Діснейленд, де живе Супермен . І врешті-решт відшукають справжнього Героя, здатного не лише перемогти Чорну королеву, але й створити місто мрії.
Разом з акторами Чернігівського облмуздрамтеатру ім.Т.Г.Шевченка шукати Героя глядачам допомагатимуть вихованці театральних, циркових та хореографічних колективів Чернігова!
А несподівані повороти гостросюжетної лінії у поєднанні з вражаючими спецефектами допоможуть цілковито поринути в казковий світ дитинства і повернуть віру в добрі дива!

Афіші, програми