| Автор(и) |
Лягушонкова Лєна
|
| Дата прем'єри | 2019-12-01 |
| Кількість дій | 1 |
| Жанр | сімейна сага |
| Мова вистави | українська |
| Театр | Львівський академічний драматичний театр ім. Лесі Українки |
| Місто | Львів |
| Режисер |
Білиць Ігор |
| Сценограф |
Стецькович Володимир |
| Художник зі світла |
Темченко Артур |
| Художниця з костюмів |
Полянська Ірина |
| Авторка текстів пісень |
Цимбаліст Оксана |
| Звукорежисер |
Помірко Володимир |
| V |
Дибовська Зоряна Лешишак Софія |
| W |
Лісовська Анастасія Цимбаліст Оксана |
| Грек |
Кравчук Андрій Кривдик Роман |
| Олег |
Кравчук Андрій Сидорко Василь |
| Діанка |
Єпатко Анна Кудлач Катерина |
| Мама V і W |
Фролова Тетяна |
| Мама Діанки, жінки |
Лісовська Анастасія Меркулова Ісабель |
| Женька |
Гордієнко Віталій Понзель Михайло |
Дядько, який їздить на заробітки в Москву. Двоюрідний брат, який копає бурштин. Тітка, яка безкінечно надсилає передачки в тюрму синові-рецидивісту. Бабця, яка виховує дітей своєї непутящої дочки. Вуйко, який відводить каналізаційні відходи прямо в річку. Сестра, яка двадцять років живе в Чехії і передає звідти прострочені продукти. Її чоловік, який вважає, що вона там торгує тілом.
Ні, ми не забираємо хліб в сценаристів шоу «Говорить Україна». Ми хочемо поговорити в театрі про долі наших родичів, близьких чи просто знайомих, яким трохи менше пощастило в житті. Бо в них була погана перша вчителька? Бо вони не отримали вищу освіту? Бо батько був слабким? Бо мама не казала, що вони найкращі? Бо ходили тусуватись за гаражі замість бібліотеки?
Бо вони є в кожного. Бо вони – це спосіб не втрачати зв’язок з реальністю. Так, за них інколи соромно. Але цей сором відчуваємо ми. Значить, він про нас.