Theatre.com.ua
УКР

Любовна одповідь

Автор(и) П’яццолла Астор
Маркес Габріель Гарсія
Дата прем'єри 2016-01-29
Кількість дій 1
Жанр моновистава
Мова вистави українська
Театр Київський національний академічний театр оперети
Місто Київ
Постановники
Режисер-постановник Струтинський Богдан
Диригент-постановник Дідок Сергій
Художниця з костюмів Давиденко Ірина
Переклад Іваницька Яна
Ролі та виконавці

Про виставу

«Любовна одповідь чоловікові» – вистава-роздум, де жінка ставить запитання, відповідей на які, іноді, можна шукати роками.
Вистава створена за мотивами п’єси «Любовна одповідь чоловікові, який сидить у кріслі» Габріеля Гарсії Маркеса, колумбійського письменника, лауреата Нобелівської премії з літератури, представника «магічного реалізму» – стилю, де чари та магія вплетені у реальність повсякденного життя.
Владна, красива Грасіела промовляє свій монолог чоловікові, що сидить у кріслі. Але крісло пусте. Тільки вона і музика. Тоді хто ж чує цю одповідь, ліричну, гнівливу, пристрасну?
Звертання жінки до чоловіка, інтерпретоване режисером вистави Богданом Струтинським так, щоб врешті вона була почутою.  Її слів дослухаються глядачі: жінки, що шукають вічного сенсу – кохання, і чоловіки, які тут, поряд, у кріслі…
«Любовна одповідь чоловікові» – незвичайна постановка, яка може нагадати глядачам їх власні стосунки, віддзеркалюючи кожному щось особисте. Виставу можна порівняти із візитом до психолога. Все, як на долоні, тільки передбачити, яка таємниця відкриється наступної миті неможливо.

 

Відео

Афіші, програми