Лауреат обласної премії ім. Бориса Романицького.
Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв України.
Член Національної спілки театральних діячів України.
З 2005 року працює у Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Ю. Дрогобича. Крім основної роботи здійснював постановки вистав в театрах мм. Коломиї, Маріуполя, Луганська.