Theatre.com.ua
УКР

Джалапіта

Автор(и) Андієвська Емма
Дата прем'єри 2018-05-06
Кількість дій 1
Жанр сюрреалістична комедія
Мова вистави українська
Театр Перший академічний український театр для дітей та юнацтва
Місто Львів
Нагороди Диплом «За режисуру третього ступеня» (Артем Вусик, режисер-постановник вистави) на Всеукраїнському фестивалі «Тернопільські театральні вечори. Дебют», м. Тернопіль, вересень 2018 р.
Участь у фестивалях Всеукраїнський фестиваль «Тернопільські театральні вечори. Дебют», м. Тернопіль, вересень 2018 р.; Східноукраїнський літературно-мистецький фестиваль «Кальміюс», м. Краматорськ, 08-10.11.2018 р.
Постановники
Режисер Вусик Артем
Художник-постановник Савіцький Мар’ян
Хореографія Хижна Ніна
Графіті Якіменко Сергій
Ролі та виконавці

Про виставу

Про неймовірні вчинки Джалапіти чули всі. Його знали як мандрівника космосом, винахідника надзвичайних речей та автора дивовижних відкриттів. Коли ж Джалапіта з’явився серед людей, то йшли до нього не за чарівними зорями, а з цілком буденними питаннями: проблемами з трубами, розширенням приватного простору тощо. Джалапіта не відмовляв жодному, проте і вирішував проблеми в дуже незвичний спосіб…

Сюрреалістична комедія «Джалапіта» у Першому театрі - це перша постановка на українській сцені твору Емми Андієвської (лауреатки Національної премії ім. Т. Шевченка 2018). Режисер вистави – Артем Вусик, відомий львів’янам виставами «Перетворення» і «Любов)». Важливою складовою вистави є вибудовані Ніною Хижною пластика та хореографія. Художній простір до вистави створив заслужений діяч мистецтв України Мар’ян Савіцький, а яскраве графіті відомий український поп-арт митець Сергій Якіменко (номінант на премію PinchukArtCentre 2015).