Theatre.com.ua
УКР

Циганка Аза

Автор(и) Старицький Михайло
Дата прем'єри 2015-06-25
Кількість дій 2
Жанр мюзикл
Мова вистави українська
Театр Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького
Місто Кропивницький
Нагороди Дипломом лауреата XI Міжнародного театрального фестивалю «Класика сьогодні» в номінації «Краща молода актриса фестивалю» – Олеся Бушмакіна, м. Кам’янське, 2019 р.
Участь у фестивалях XX Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії», м. Миколаів, 2018 р.; XI Міжнародний театральний фестиваль «Класика сьогодні», м. Кам’янське, 2019 р.
Постановники
Режисер Курман Євген
Сценографія Ридванецький Сергій
Художниця з костюмів Ридванецька Наталія
Композитор Кулаков Євген
Ролі та виконавці

Про виставу

Циган Василь та звичайна дівчина Галя закохалися. Від них відреклися й прокляли і їхні родини, і їхні громади. Зі щасливим життям у закоханих не склалося. Що щастя для одного – горе для іншого. Вона хоче домашнього затишку, він – волі та таборового життя. Драми у їхні стосунки додає циганка Аза - темпераментна красуня, закохана у Василя, який, коли його тепер вже дружина Галя вагітна, розуміє, що не може без неї жити.
«Циганка Аза» - нове народне шоу театру, де панують кохання, пристрасть, зрада, де зустрілись два світи: український і циганський, наша народна музика і обряди, жагучі циганські романси, пристрасні танці. Цікаве та нетрадиційне оформлення сцени, нетривіальні барвисті костюми, оригінальна музика, написана спеціально для цієї вистави,  і як завжди прекрасна гра акторів нашого театру - усе це створює неповторне зачароване дійство.

Афіші, програми