Theatre.com.ua
УКР

Чудеса Мері

Автор(и) Треверс Памела Ліндон
Дата прем'єри 2019-03-30
Кількість дій 1
Жанр вистава для усієї родини
Мова вистави українська
Театр Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської
Місто Чернівці
Постановники
Режисерка-постановниця, авторка сценічної версії Скрипка Людмила
Художниця-постановниця Тарасенко Наталія
Композиторка Юрчук Лілія
Балетмейстер Гринюк Василь
Хормейстерка Первова-Рошка Оксана
Звукорежисерка Богач Наталія
Художник зі світла, відео Бабленюк Олександр
Художниця зі світла Радощук Вікторія
Ролі та виконавці
Оповідач, Поліцейський, Пінгвін, Сажотрус Барановський Віктор
Дадус Олександр
Мері Поппінс Піта-Сава Марина
Тимку Марина
Місіс Пірсі Винарчук Сніжана
Містер Пірсі, Лев Циганок Андрій
Місіс Бекка Гоменюк Микола
Маленька Міс Бекка Дадус Варвара
Міс Азалія Надкернична Люсьєна
Джейн Бандура Ніколь
Чубенко Христина

Про виставу

Якщо Ви колись бачили фільми, або читали казкові повісті англійської дитячої письменниці Памели Ліндон Треверс про ідеальну няню-чарівницю, то Ви легко здогадаєтесь про яку саме Мері йдеться у виставі нашого театру. Усе майно Мері Поппінс складається з парасольки та великої килимової сумки. Ми впевнені, що ця вистава Вам, як і іншим дітям та дорослим, сподобається також. Адже там, де з’являється Мері Поппінс, завжди відбуваються чудернацькі і фантастичні події. Чого варта тільки одна її поява у родині Пірсі. Її приніс східний вітер. У ній є щось чудернацьке і незрозуміле, дітям з нею трохи лячно і, заразом, цікаво. На перший погляд вона сувора й недоступна. Часто густо так люто дивиться на своїх вихованців, що вони бояться слово вимовити. І, разом з тим, поряд з нею вони відчувають себе спокійно і надійно, завжди очікують якусь дивину. Знають, що таємнича няня прекрасно їх розуміє і завжди відгадує  їх думки та бажання. Мері Поппінс часто робить таке, що на думку багатьох «проти правил». Вона прекрасно розуміє мову собак і пташок.
Тож чекаємо і Вас у родині Пірсі, де загадкова, рішуча, незвичайна, дивовижна і неповторна няня Мері Поппінс дітей вчить бачити казкове в звичайних речах і не боятися будь-яких змін, а батькам допомагає зрозуміти один одного.  
Виставу «Чудеса Мері…» створила на основі кількох книжок англійської дитячої письменниці Памели Треверс у перекладах Є. Горєвої та В. Панченка народна артистка України, головний режисер театру Людмила Скрипка. Таким чином вона не лише здійснила власну дитячу мрію, а ще й постановку всесвітньовідомого твору на сцені Чернівецького театру.

Афіші, програми