Theatre.com.ua
УКР

Баба Пріся або на початку і наприкінці часів

Автор(и) Ар’є Павло
Дата прем'єри 2017-03-30
Кількість дій 2
Жанр комедійна трагедія
Мова вистави українська
Театр Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша
Місто Херсон
Нагороди Вистава посіла Перше місце та перемогла у номінації «Краща жіноча роль» на Фестивалі театрів «Молоко» (Одеса, вересень 2018р.).
Участь у фестивалях Учасниця першого мистецького фестивалю «Кропивницький-2017» (м. Кропивницький). 5-7 квітня 2018р. «Баба Пріся, або на початку і наприкінці часів» гастролювала у Португалії (м. Брага, Театр Circo, і м. Барселуш, Театр Жіл Вісенте). Участь у Фестивалі театрів «Молоко» (Одеса, вересень 2018р.). У жовтні того ж року її показали у Києві в Національному академічному драматичному театрі імені І.Франка.
Постановники
Режисер-постановник Ар’є Павло
Художниця-постановниця Гоноболіна Ольга
Музичне оформлення Ар’є Павло
Ролі та виконавці

Про виставу

Вистава про дивну сім’ю, яка мешкає в 30-кілометровій зоні відчуження довкола Чорнобильської атомної електростанції, а саме: покинуте село неподалік від річки Прип’ять, маленький хутір, глухий кут, тікати нікуди, навкруги ліси і болота...

Баба Пріся, її дочка Слава та онук Вовчик хочуть просто жити, але їм доводиться боротися за існування. І боротися не з радіацією – бабка знає, як домовитися з природою, з мавками та іншими «мешканцями» лісу (чи то її уяви). Сім’я змушена захищати свій маленький світ від великого суспільства: від дільничого, який весь час намагається виселити, від «мисливців», які для розваги відстрілюють звірину. І допомоги чекати немає звідки. Людей не повинно бути у зоні відчуження, вони поза законом, отже, вони не існують.

Афіші, програми