Theatre.com.ua
УКР

Аромат жертви

Автор(и) Головач Олександр
Дата прем'єри 2019-09-27
Кількість дій 1
Жанр еротичний трилер
Мова вистави українська
Театр Київський національний академічний Молодий театр
Місто Київ
Постановники
Режисерка, художниця зі світла Акопян Марі
Художниця-постановниця  Заулична Юлія
Музичне рішення Стефаник Олеся
Пластичне рішення Колеснікова Ніна
Ролі та виконавці

Про виставу

…Можу тільки уявити її здивування упереміш із задоволенням від усього, що відбувається. Моє дихання почастішало, в моїх грудях дуже багато повітря, яке мені заважає дихати. Мені хочеться його перекрити, зв'язати, задушити, розтоптати, втопити, вбити, позбавити його права на існування. Що зі мною?
…Чудовий запах. Це страх, його випромінюють всі пори твого тіла, але це тільки початок, потім буде біль.
…Шість років майже кожного дня разом, підтримувала, раділа, плакала, а коли перший раз в житті відкрилася, зізналася, одну всього тільки відповідь хотіла почути, так зразу втекла.
…Я кожного вечора зустрічав маму з роботи, бо вона боялася місцевих собак. Дивлюся на годинник, а вже десять хвилин, як мама йде одна, серед собак.
…Так і весілля зіграли через місяць. На весні вже вагітна ходила. Життя наче добре було. Народила доньку. Потім сина, але він тяжко хворів та й помер на шостому році, земля пухом. Про Андрія більше так і не чула.
*Автор п'єси – переможець курсу «Майстерня Молодого. Драматург» (2018-2019). Мета проєкту «Майстерня Молодого. Драматург» – поява творів від сучасних авторів та ознайомлення всіх бажаючих – глядачів та фахівців з новими п’єсами.

 

Афіші, програми