Theatre.com.ua
УКР

Зрадь мене

Автор(и) Винниченко Володимир
Дата прем'єри 2019-11-16
Кількість дій 2
Жанр дикий експеримент над любов’ю
Мова вистави українська
Театр Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської
Місто Чернівці
Постановники
Режисерка-постановниця Скрипка Людмила
Художниця-постановниця Тарасенко Наталія
Хормейстерка Первова-Рошка Оксана
Художник зі світла Бабленюк Олександр
Звукорежисер Рошка Сергій
Ролі та виконавці
Панас Михайлович Мусташенко, професор Циганок Андрій
Інна Василівна, його дружина Винарчук Сніжана
Король Ксенія
Марія Андріївна, тітка Інни Анепська Діна
Юрій Маркович Круглик, друг Мусташенка Барановський Віктор
Кавулич Назар
Люда Романова Марія
Надкернична Люсьєна
Музики Первова-Рошка Оксана
Барановський Віктор
Кавулич Назар
Дадус Олександр
Мегера Петро
Турик Михайло

Про виставу

Драматургія Володимира Винниченка вирізняється роздумами над вічними проблемами буття, зради, моралі. Ця п’єса дозволяє переосмислити і задуматися над своїм ставленням до сім’ї, коханої чи коханого, особливо у ті хвилини життя, коли на терезах сімейного щастя постає вибір, -- як зберегти своє кохання і не втратити сім’ю. 
Ця вистава про вічне, про кохання, а саме про те, що навіть благородна ціль збереження сім’ї  і сімейних стосунків не може бути виправдана, якщо за цим стоїть порушення людської моралі, яке доводиться долати двом закоханим  у пошуках щастя. Не зважаючи на те, що п’єса В. Винниченка написана у 20 роки 20 століття, вона надзвичайно актуальна і сьогодні. 
Інна -- героїня вистави стверджує, що її родина «померла під операційним ножем» і після цього у сімейному житті і їх стосунках із чоловіком багато чого змінилося. Єдине, що може врятувати їх, так це  дитина, яку  Інна, вже ніколи не народить. Але вона  не може  повноцінно жити, якщо не відчує  щастя материнства. Відтак, щоб заповнити свій духовний світ, вона прагне працювати у музичному колективі.. А  на роль такої матері омріяної дитини вона обирає людину, яка й  не здогадується про своє призначення. За будь-яку ціну Інна прагне реалізувати свій неймовірний план повернення кохання у сім’ю.
Театр цією виставою звертає увагу на те, як можна у пошуках кохання і благополуччя зруйнувати сімейне життя. Адже двоє закоханих, які вже побудували сім’ю і живуть вісім років у шлюбі, так і не відчули межі, за якою прірва…  Пристрасні сцени кохання, музика і, звичайно, акторська гра не залишать нікого байдужим.

Афіші, програми