Theatre.com.ua
УКР

Зона

Автор(и) Ар’є Павло
Дата прем'єри 2016-05-13
Кількість дій 2
Жанр історія про тих, хто не зміг піти
Мова вистави українська
Театр Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка
Місто Дніпро
Нагороди Дипломи «За найкраще прочитання сучасної драматургії », «За кращу режисуру» (Анатолій Канцедайло) та «За краще акторське перевтілення» і «За найвищу акторську майстерність» (Віктор Гунькін) Х Театрального фестивалю «Ноmo Ludens», м. Миколаїв, 2016 р.; ГРАН-ПРІ та перемога в номінації «Краща чоловіча роль» (Віктор Гунькін за роль Баби Прісі), диплом «Надія Січеславни» в номінації «Краща чоловіча роль» (Василь Петрушко за роль Вовчика) ХХV Фестивалю-конкурсу на вищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна» , м. Дніпро (Україна), 2017 р.
Участь у фестивалях Міжнародний театральний фестиваль «Ноmo Ludens», м. Миколаїв, 2016 р.; ХХV Фестиваль-конкурс на вищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна» , м. Дніпро (Україна), 2017 р.
Постановники
Режисер Канцедайло Анатолій
Сценографія і костюми Романченко Андрій
Ролі та виконавці

Про виставу

Вистава «Зона» за п’єсою сучасного українського драматурга Павла Ар’є «На початку і наприкінці часів» (2013) – актуальна, філософська, патріотична.  Незважаючи на свій юний вік, п’єса вже у репертуарі багатьох театрів України, а перше втілення її на професійній сцені здійснив львівський відомий режисер Роман Віктюк.
Чорнобильська зона відчуження. Тут живе травниця, 86-літня баба Пріся, яка знає мову лісових мавок, має  дочку Славу (в голові якої тільки  спогади про радянське дитинство)  та чудернацького онука Вовчика. Баба не хоче ні за що в світі залишати своєї хати. Через це в неї постійно виникають конфлікти із дільничним міліціонером та донькою. Її головна надія – онук. У виставі піднімаються одвічні теми: добра і зла, батьків і дітей, любові до рідної землі, співчуття людей один до одного, пошуку сенсу життя…

 

Відео

Афіші, програми