Theatre.com.ua
УКР

Зірка, або Інтоксикація Театром

Автор(и) Кауард Ноель
Дата прем'єри 2016-02-19
Кількість дій 2
Жанр комедія
Мова вистави українська
Театр Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка
Місто Київ
Участь у фестивалях XVIIIІ Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» м. Херсон, 2016 р.; Театральний фестиваль «Золоті оплески Буковини», м. Чернівці, листопад 2016 р.
Постановники
Режисер-постановник Мойсеєв Станіслав
Художник-сценограф Карашевський Володимир
Художниця по костюмах Рудюк Наталія
Музичне оформлення Мойсеєв Станіслав
Сікорський Олексій
Балетмейстерка Семьошкіна Ольга
Асистент режисера Кітель Олексій
Художник по світлу Марчук Ярослав
Звукорежисер Сікорський Олексій
Орлюк Артем
Ролі та виконавці

Про виставу

Навряд чи знайдеться глядач, який би не спокусився потрапити у таємничий і звабливий світ закулісного життя. Із спостерігача перетворитися на співучасника неймовірної події – народження вистави. Саме це і є основою фабули п’єси «Зірка, або Інтоксикація театром» (“Star Quality”) англійського драматурга, актора, режисера, композитора, сера Ноеля Кауарда (1899-1973). Театр з дитинства увійшов у його життя, він написав безліч п’єс, романів, оповідань, грав та знімався в кіно, керував театрами. Його партнерами були зірки першої величі – Лоуренс Олів’є, Джон Гілгуд, Гертруда Лоренс. Неодноразово його за іронічний стиль театрали порівнювали з Оскаром Уайльдом. 
Вистава «Зірка, або Інтоксикація театром»  - про тих, хто назавжди увібрав в себе його дух, спокусу. Про тих обранців, яким даровано щастя таланту кожного вечора забирати душі й серця глядачів. Але… Як вберегти себе, свою сутність, власне «я», аби не розчинитися і не зникнути у театральному потойбіччі?
Є Вона – Примадонна, Він – Режисер. Є Сцена і Творчість. Що головне?