Theatre.com.ua
УКР

Зимова казка

Автор(и) Шекспір Вільям
Дата прем'єри 2016-03-27
Кількість дій 2
Жанр хроніки Утрати
Мова вистави українська
Театр Львівський академічний театр імені Леся Курбаса
Місто Львів
Участь у фестивалях Проект реалізовано за підтримки Британської Ради в Україні у співпраці з Мистецькою майстернею «Драбина» та є частиною глобальної кампанії з нагоди 400-ї річниці смерті Шекспіра «Shakespeare Lives»
Постановники
Режисура Худзик Євген
Простір і костюми Вонґ Мінґлу
Співоча палітра Рачинська Мирослава
Хореографія Збєря Нінель
Переклад з англійської Коптілов Віктор
Ролі та виконавці

Про виставу

У життях людей і країн поняття історія, казка, хроніка, інтерпритація можуть переплітатися так тісно, що відділити одне від іншого стає неможливо. І навіть наближення фіналів не примушує вузли розплутуватися, бо в часу немає кінця, є лише пункти у яких змінюються дискурси і контексти.
Теми ревнощів, становища жінки в суспільстві, класових розмежувань і беззаперечного всевладдя монархів, які Шекспір порушив у контексті історії королівської сім’ї зі Сицилії, режисер переносить на історію України. В образі королівської доньки Утрати, яку батьківська помилка прирікає на довгі роки життя в пастушій оселі, творці вистави зображають долю нашої країни в історичному зрізі: від Княжої доби до сьогодення. Чи здатні ті, в чиїх руках державна влада повернути країні втрачене становище та ідентичність, яка в цьому роль народу і одинокого героя? З цими питаннями звертаються до себе і публіки курбасівці.

Відео

Афіші, програми