Theatre.com.ua
УКР

Замовляю любов

Автор(и) Іващенко Тетяна
Дата прем'єри 2016-10-05
Кількість дій 2
Жанр історія, яка може статися з кожним
Мова вистави українська
Театр Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В. Г. Магара
Місто Запоріжжя
Нагороди Диплом за високий мистецький рівень вистави на Всеукраїнському святі театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти”, м.Кропивницький, 2018р.
Участь у фестивалях Всеукраїнське свято театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти”, м.Кропивницький, 2018р.
Постановники
Режисерка Лещова Тетяна
Художниця Дворянкіна Надія
Балетмейстерка-постановниця Боброва Тамара
Художниця з освітлення Юдіна Світлана
Музичне оформлення Ващенко Світлана
Звукорежисерка Савенко Нінель
Помічники режисера Ромашкан Михайло
Сичова Олена
Ролі та виконавці

Про виставу

У виставі «Замовляю любов» – три героя, кожен по-своєму самотній… Кожен з них по-своєму вирішує складну і актуальну дилему, що важливіше: любов чи гроші, і чи можуть ці два поняття гармонійно співіснувати. Головна героїня зважується замовити “хлопчика за викликом”. Головний герой – цинічний жиголо. Але…
Сюжети розвитку любовних історій взагалі схожі, але за будь-якими з них спостерігати завжди цікаво… Кожна жінка мріє про кохання, неймовірне і казкове, хоче бути щасливою і нехай, хоча б на мить, але відчути себе коханою, бажаною… Особливо, коли вже немає сил боротися з самотністю! Може, її можна купити? Скільки коштує любов? У цьому питанні героїні вистави – трагізм відчаю, але як завжди, життя неоднозначне, і ось вже ілюзія його відтінків змінює погляд з трагедійного на комедійний.
Прикро, що в сучасному світі жінка може відчути свою силу і привабливість лише із купленим чоловіком… Прикро, що куповані почуття переростають у справжні (ніби-то), та ще й стають тим зоряним спогадом, який самотня жінка береже у серці, як відблиск сонця… Цей світ тому такий божевільний, що ми починаємо не з того кінця.

Кожен з нас азартно грає у життя…Чи спроможні ми зірвати джек-пот? Чи вистачить на цю гру сміливості? Чи можливо щось виграти у цього життя?Робимо ставки! Кожен з героїв їх зробив, а хто виграв? Життя взагалі така штука… Завтра може все повернутися на краще. Усе ж таки, казино – приголомшлива річ! І все ж таки Життя – не гра в рулетку. Хоч раз у житті кожен повинен спромогтися на вчинок.

Відео

Афіші, програми