Theatre.com.ua
УКР

Відключені

Автор(и) Панич Моріс
Дата прем'єри 2018-01-22
Кількість дій 1
Жанр комедійна гра
Мова вистави українська
Театр Сумський національний академічний театр драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна
Місто Суми
Нагороди Диплом IV Міжнародного фестивалю театрів ляльок «І люди, і ляльки», м. Львів, 2018 р.; Диплом III Міжнародного театрального фестивалю камерних вистав «Andriyivsky–Fest», м. Київ, 2019 р.; Диплом Міжнародного фестивалю театрального мистецтва «Схід-Захід», м. Краків, Польща, 2019 р.
Участь у фестивалях IV Міжнародний театрів ляльок «І люди, і ляльки», м. Львів, 2018 р.; ІІ Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «СвітОгляд», м. Сєвєродонецьк, 2019 р.; ІІІ Міжнародний театральний фестиваль камерних вистав «Andriyivsky–Fest», м. Київ, 2019 р.; Міжнародний фестиваль театрального мистецтва «Схід-Захід», м. Краків, Польща, 2019 р.
Постановники
Режисер-постановник Меженін Антон
Художниця-постановниця Байтенова (Меженіна) Алія
Ролі та виконавці

Про виставу

Вистава “Відключені” за п’єсою Моріса Панича “Спостерігач” написана в Канаді 1995 року і вже встигла завоювати увагу глядача в усьому світі. Це твір про те, як життя іноді обманює нас, роздуми про наші мрії на краще та про природну самотність людини. Сюжет доволі простий. Племінник приїжджає доглядати помираючу тітку заради квартири. У процесі вистави з’ясовується, що він не просто банківський клерк, а дуже складна особистість. Зокрема він носить рожеві лосини та мріє полетіти в космос. А його самотня тітка, також не просто стара жінка, а можливо й взагалі не тітонька… Сучасна людина проводить багато часу у віртуальному світі, і не завжди “включається” до світу навколишнього. Саме тому “щепкінці”, через формат жартівливої гри віч-на-віч, намагаються “включити” зазвичай пасивного глядача в проблематику героїв. Нелінійний сценічний монтаж та глибока драматургія, не побутовий спосіб існування актора, метафоричний реквізит та жива прозора атмосфера – ось, що пропонують глядачу щепкінці.
Вистава рекомендована глядачу від 16 років.

Відео