Theatre.com.ua
УКР

Весілля Фігаро

Автор(и) да Понте Лоренцо
Моцарт Вольфганг Амадей
Дата прем'єри 2019-06-20
Кількість дій 3
Жанр еротичний трилер 14 +
Мова вистави українська
Театр Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва (Київська опера)
Місто Київ
Постановники
Диригент-постановник Чередніченко Іван
Режисерка-постановниця Тараненко Оксана
Сценографія Крмаджян Олександра
Художник костюмів Курята Дмитро
Художниця світла Змєєва Світлана
Постановник пластики Кон Сергій
Хормейстерка-постановниця Масленнікова Анжела
Диригент Голубничий Сергій
Осман Ділявер
Ролі та виконавці

Про виставу

«Весілля Фігаро» – нова постановка, яка рве шаблони і вражає своєю масштабністю та екстравагантністю! Жодного консерватизму! Сучасні модерні прийоми сценографії та художнього оформлення! Унікальне прочитання всесвітньо відомої п’єси Бомарше і музика феноменального віртуоза Моцарта!!!
«Ця постановка про людей і їхні стосунки. Про ставлення до любові та всіх її аспектів у дорослому розумінні. У нас є маніакальний локальний тиран,  натхненний поет, жінка, яка зруйнувала своє життя завдяки помилковій стратегії, пара закоханих, пара привидів і ще купка дивних створінь. Вони живуть разом і залежать одне від одного. В їхньому домі прозорі стіни і неможливо усамітнитись. Ми разом із ними можемо відчути біль зради, збудження, вібрації першого цілунку, страх можливого насильства і ніжну втому кохання» – описує концепцію вистави режисер-постановник Оксана Тараненко.
«Театр намагається бути в тренді світових культурних процесів, пропонуючи високоякісний мистецький продукт. «Весілля Фігаро» є однією з найбільш експресивних та епатажних постановок Київської опери. Ми ні на ноту не відійшли від музичної естетики великого Моцарта, і нам вдалося створити сучасну, модну версію всесвітньо відомої опери», – вважає директор-художній керівник театру Петро Качанов.

 

Відео

Афіші, програми