Theatre.com.ua
УКР

Тев′є Тевель

Автор(и) Горін Григорій
Дата прем'єри 2019-10-13
Кількість дій 2
Жанр трагікомедія
Мова вистави українська
Театр Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. Михайла Старицького
Місто Хмельницький
Нагороди Відзнаки «За сценографічний дебют» (Олена Янчук), «За кращу головну жіночу роль» (Лариса Курманову за роль Голди), «За головну чоловічу роль» (Микола Валівоць за роль Тев’є), «За кращу чоловічу роль другого плану» (Василь Шпунт за роль Менахема), «За вірність професії та вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва» (Лариса Власенко) на Всеукраїнському театральному фестивалі «Starytskiy Theatre Fest», м. Хмельницький, 13-20 жовтня 2019 р.
Участь у фестивалях Всеукраїнський театральний фестиваль «Starytskiy Theatre Fest», м. Хмельницький, 13-20 жовтня 2019 р.
Постановники
Режисер-постановник Гусаков Дмитро
Художниця-постановниця, художниця з костюмів Янчук Олена
Балетмейстер Саввон Юрій
Музичне оформлення Сабій Олег
Помічник режисера Бесараб Олег
Помічниця режисера Мужевітіна Ірина
Ролі та виконавці

Про виставу

Дія п’єси розгортається у дореволюційній Росії, в селі Анатівка, де з давніх пір жили разом росіяни, українці і євреї. Молочник Тев’є, якого українці нарекли Тевелем, – батько чотирьох дочок, і головне для нього – це щоб кожна  вдало вийшла заміж. Але дочки щастя розуміють по-своєму: старша виходить заміж за бідного, середня їде зі своїм обранцем-революціонером в Сибір, а молодша залишає родину і змінює віросповідання через кохання до православного…