Theatre.com.ua
УКР

Тев’є-молочник

Автор(и) Шолом-Алейхем
Горін Григорій
Дата прем'єри 2018-05-24
Кількість дій 2
Жанр драма
Мова вистави українська
Театр Мукачівський драматичний театр
Місто Мукачево
Нагороди Лауреат Міжнародного театрального фестивалю «Етно-Діа-Сфера», м. Мукачево, травень 2018 р.; Лауреат театрального фестивалю «Зірковий листопад», м. Мукачево, листопад 2018 р.; Лауреат Закарпатської обласної театральної премії імені братів Шерегіїв в номінація «Режисерсько-постановочна група», м. Ужгород, 2018 р.
Участь у фестивалях Міжнародний театральний фестиваль «Етно-Діа-Сфера», м. Мукачево, травень 2018 р.; Фестиваль «Зірковий листопад», м. Мукачево, листопад 2018 р.
Постановники
Режисер-постановник Крилівець Юрій
Художник-постановник Баранов Іван
Музичне оформлення Ланьо Рудольф
Помічниця режисера Чермяніна Олена
Переклад Зарудний Микола
Ролі та виконавці
Тев'є Фурдь Василь
Голда, його дружина Мочані Христина
Цейтл Новаковська Ольга
Годл Дешко Яна
Хава Дунай Катерина
Перчик, студент Дяків Матвій
Мотл, кравець Чобан Євген
Федір, писар Млинський Сергій

Про виставу

Головний герой вистави – молочник Тев’є, батько великої єврейської родини. Він з іронією ставиться до своєї бідності, з радістю прославляє Бога, а в скрутні часи намагається не нарікати і вірити в краще. Все нове вривається в його будинок через доньок, чиї погляди на життя вже не є такими застарілими.  Тев’є, проте, знаходить в собі достатньо сил, якщо не зрозуміти, то, принаймні, інстинктивно прийняти те, що відбувається на його очах і зберігати людську гідність у відношенні до своїх дітей та людей, які живуть поряд з ним, в чому йому допомагає почуття гумору та самоіронії. Події на сцені та співпереживання героям переллються у захопливу і незабутню мандрівку світом найщиріших почуттів та глибоких емоцій, частиною яких можете стати і Ви…

Відео

Афіші, програми