Theatre.com.ua
УКР

Таємниці зачарованого лісу

Автор(и) Бєльський Олександр
Леся Українка
Дата прем'єри 2018-03-27
Кількість дій 1
Жанр пластична феєрія
Мова вистави без слів
Театр Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху»
Місто Кривий Ріг
Нагороди Винагорода в номінації «Надія Січеславни» в номінації «Краще художнє оформлення» (Олександра Вернєєва за створення костюмів до вистави) на XXVII Фестивалі-конкурсі на здобуття вищої театральної нагороди Придніпров’я «Січеславна-2019», м. Дніпро, 2019 р.
Участь у фестивалях XXVII Фестиваль-конкурс на вищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна», м. Дніпро (Україна), 2019 р.
Постановники
Автор, сценограф, режисерпостановник, художник по світлу Бєльський Олександр
Музичний образ вистави Бєльська Антоніна
Балетмейстерка Бєльська Наталя
Художниця з костюмів Вернєєва Олександра
Звуку, світло Власенко Юрій
Ролі та виконавці

Про виставу

Драма-феєрія за мотивами твору Лесі Українки «Лісова пісня»є важливим етапом  в  творчому  освоєнні національної драматургії і літератури. У творі прослідковується тема призначення людини, виконання своєї місії з приходом у цей  світ. Хто ми? Ті, що керуємось почуттям власної значущості, почуттям жалості до себе і страхом смерті? Які життєві потоки  управляють  людьми?  Що істинне,  а  що  тлінне?  Чи  багатий чуттєвий  світ,  щоб  зробити  його самодостатнім,щасливим? Тема долі в цій драмі стала ключем до вирішення проблем призначення. Перевага тілесногонад  духовним началом приводить  до  відмови  від своєї музи, втрати кохання і жорсткої розплати. Представлення  у  першій  сцені епізоду образу Долі і Хлопчика, коли йому дарується сопілка, визначається той  основний  конфлікт,  вирішення якого являеться, нескінченний танок Хлопчика,  як  заводної  ляльки,  по колу. Лукаш і Хлопчик ідентифікуються як єдине ціле. Хлопчик – це його просторове відображення.  Доля звертається  до людей, попереджує і карає.

Відео

Афіші, програми