Theatre.com.ua
УКР

Sugar, або В джазі тільки дівчата

Автор(и) Стайн Джул
Стоун Пітер
Дата прем'єри 2015-03-27
Кількість дій 2
Жанр мюзикл
Мова вистави українська
Театр Київський національний академічний театр оперети
Місто Київ
Участь у фестивалях Міжнародний джазовий фестиваль «Vinnytsia Jazzfest», м. Вінниця (Україна), 2018 р.
Постановники
Режисер-постановник Струтинський Богдан
Диригент-постановник, хормейстер-постановник Ярошенко Ігор
Балетмейстер-постановник Прокопенко Вадим
Художник-постановник Романченко Андрій
Художник з костюмів Романченко Андрій
Давиденко Ірина
Диригент Дідок Сергій
Переклад з англійської Іваницька Яна
Ролі та виконавці

Про виставу

Лібрето за кіносценарієм «Some Like It Hot» Біллі Вайлдера та І.А.Л. Даймонда на основі історії Роберта Тоерена

Джазові композиції, чудовий вокал, весела, гостросюжетна історія про «солоденьких» і мільйонерів, музикантів і продюсерів, журналістів, репортерів, гангстерів і… про справжнє кохання!
Часи «сухого закону» та економічної кризи спричиняють свавілля гангстерів. Двоє музикантів саксофоніст Джо і контрабасист Джеррі,  які працювали у підпільному закладі, залишаються без грошей і роботи – заклад закривається. Випадково  друзі стають свідками вбивства інформатора поліції. Щоб втекти від переслідування, вони переодягаються в жіночий одяг, видаючи себе за Джозефину і Дафну, колишніх студенток неіснуючої Шебойгенської консерватії. Щасливий випадок допомагає їм влаштовуються у гастролюючий дамський джазовий оркестр «Великий джаз красуні Сью» («Sweet Sue and Her Society Syncopators») який вирушає до Флориди. 
Пригоди музикантів продовжуються: Дафна (Джері) стає об’єктом пристрасті одного немолодого мільйонера, а Джо використовує ці обставини для успішних залицянь до Душечки,  сексапільної і легковажної солістки. У розпалі  подій Джо і Джері потрапляють у поле зору тих самих гангстерів і за ними  полює вся мафія! Коли музиканти біжать з готелю, Джо, розуміючи, що йому загрожує смерть, повідомляє невтішній Душечці всю правду про себе, а та готова простити все брехунові і слідувати за ним! 
Відомий бродвейський мюзикл про двох відчайдушних музикантів, які вміли виходити з будь-якої складної ситуації, поставлений на сцені Національної оперети України Богданом Струтинським, захоплює іскрометним гумором, вражає блискучими акторськими роботами, феєричними хореографічними композиціями. Гангстери тут б’ють степ і читають реп, а Дафна і Джозефіна, які, за їх власним висловом, «абсолютно нові дівчата» – запалюють на всі 100!

 

Відео

Афіші, програми