Theatre.com.ua
УКР

Сьогодні вечері не буде

Автор(и) Аламо Антоніо
Одрі Жуль
Дата прем'єри 2017-09-05
Кількість дій 1
Жанр історичний фарс
Мова вистави українська
Театр Київський академічний театр «Золоті ворота»
Місто Київ
Участь у фестивалях Фестиваль «Французька весна», мм. Київ, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, 2018 р.
Постановники
Режисер Одрі Жуль
Художниця-асистентка Крутоголова Марія
Ролі та виконавці

Про виставу

Як влучно підмітив один видатний філософ: історія повторюється двічі – перший раз у вигляді трагедії, другий – у вигляді фарсу. Наш випадок, безперечно, другий.
В який момент сила та влада перетворюються в насильство?
Французький режисер Жуль Одрі пропонує свою версію подій однієї славнозвісної ночі на дачі одіозного диктатора. Але не чекайте історичних реконструкцій. Тут усе по-іншому. Топ-менеджери нині не існуючої країни жартують, п’ють вино та розважаються, як підлітки, аж поки не стає моторошно. Адже уся ця гра, чим далі стає усе не безпечнішою.
Цього разу ми запропонуємо глядачам опинитися у трансформованому просторі сцени та відчути себе VIP-гостями на цій дивній вечірці, де вхід лиш за особистим запрошенням господаря. Якщо ви скучили за вишуканим театральним коктейлем із комедії та трилеру – ми чекаємо на вас!
Вистава створена переможцем міжнародного конкурсу-лабораторії «Small Theatre Productions» (організованого у партнерстві з Національним академічним театром оперети та продюсерським центром «Open Doors»). За підтримки Французького Інституту в Україні та Департаменту культури міста Києва.

 

Афіші, програми