Theatre.com.ua
УКР

Смак життя

Автор(и) Строппель Фредерік
Дата прем'єри 2018-06-01
Кількість дій 1
Жанр трагіфарс реальності
Мова вистави українська
Театр Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В. Г. Магара
Місто Запоріжжя
Постановники
Режисерка-постановниця Лещова Тетяна
Художниця-постановниця Дворянкіна Надія
Художниця з костюмів Мацук Наталія
Музичне оформлення Тодика В’ячеслав
Концертмейстерка з вокалу Ващенко Світлана
Постановник хореографічних номерів Кузьмін Костянтин
Художники з освітлення Дубровко Денис
Юдіна Світлана
Звукорежисери Савенко Нінель
Какойло Михайло
Ролі та виконавці

Про виставу

Доволі часто трапляється, що ми самостійно руйнуємо своє життя, ховаючи його під завалами буденності. Перестаємо цінувати миттєвості та насолоджуватися простими речами. Ми втрачаємо щастя вечірніх прогулянок, від яких захоплює подих…Щастя щирих посмішок…Щастя спілкування з рідними та близькими…

Ми втрачаємо смак життя, який більше не зможемо відчути. Адже роки невблаганно спливають і, разом з досвідом перемог та поразок, змінюють наше світосприйняття.

Саме тому так важливо усвідомити вже зараз, що наше життя безцінне і неймовірне. А разом з тим таке швидкоплинне. Ми мусимо поспішати відчути його справжній смак, насолоджуватись прожитим днем у будь-якому віці, не відкладати все на потім, адже потім може ніколи не настати…

Трагіфарс реальності «Смак життя» – це подарунок від корифеїв театру, які вміють цінувати життя та радіти неповторним моментам!

Вистава складається з шести скетчів (іронічних за змістом невеликих п’єс), з шести життів з різними смаками. Отже, неодмінно спробуйте нові смаки! Життя повинне бути смачним!

Відео

Афіші, програми