Theatre.com.ua
УКР

Шинель

Автор(и) Гоголь Микола
Дата прем'єри 2016-04-22
Кількість дій 1
Жанр пластичний перформанс
Мова вистави без слів
Театр Сумський національний академічний театр драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна
Місто Суми
Нагороди Диплом IX Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «В гостях у Гоголя», м. Полтава , 2017 р.; Диплом Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «СвітОгляд», м. Сєверодонецьк, 2018 р.
Участь у фестивалях IX Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя», м. Полтава , 2017р.; Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «СвітОгляд», м. Сєверодонецьк, 2018 р.
Постановники
Режисер-постановник Вусик Артем
Художниця-постановниця Аполлонова Лариса
Художниця з костюмів Медвідь Любов
Ролі та виконавці

Про виставу

"Шинель" – це експериментальна вистава без слів за однойменною повістю Миколи Гоголя.
Історія про самотнього чоловіка, який живе у своєму замкненому внутрішньому світі. Довгий час він залишається посміховиськом для суспільства і стоїть на одному місці, поки життя проходить повз нього. Аж раптом його сумне сіре існування знаходить сенс, матеріальну ціль у вигляді шинелі. Вона йому дуже дорого обходиться, але одразу змінює його життя: виникає повага, з'являються нові можливості, нові друзі, і все, начебто, налагоджується, але реальність диктує свої правила. Вистава "Шинель" підіймає питання бідності та самотності, великого значення статусу та нетерпимості у суспільстві. "Шинель" – вистава про сьогодення, де правила диктують так звані "великі люди".
 

Відео