Theatre.com.ua
УКР

Перехресні стежки

Автор(и) Франко Іван
Дата прем'єри 2018-11-29
Кількість дій 1
Жанр
Мова вистави українська
Театр Львівський академічний театр імені Леся Курбаса
Місто Львів
Нагороди Лауреат премії «Тріумф. Театр. Гра» від Львівського міжобласного відділення НСТДУ у номінації "Найкраща драматична вистава", 2019 р.; Премія Леся Курбаса режисеру Івану Уривському за виставу «Перехресні стежки», 2019 р.
Участь у фестивалях Міжнародний театральний фестиваль "Театр на Перехресті", м. Пловдів, Болгарія, 2019 р.; Міжнародний театральний фестиваль "Золотий лев", м. Львів, Україна, 2019 р.
Постановники
Режисер Уривський Іван
Хореограф Івлюшкін Павло
Художниця з костюмів Гнатюк Ольга
Художниця зі світла Правдивець Олеся
Звукорежисер Фанта Володимир
Ролі та виконавці
Євгеній Рафалович Береза Микола
Петрук Андрій
Валеріан Стальський Стефан Олег
Регіна Козакевич Оксана
Баран Федорчук Ярослав

Про виставу

"Перехресні стежки" тут, у Львові, зовсім не про любов, а, швидше, про втрату цілісності, яку й намагаються склеїти різні герої (кожен на свій лад), а також режисер. Образи тут нагадують лакуни, які кожен із нас і заповнить шуканим смислом. Такі вистави — структури відкриті, віддалені від "катарсисних" очікувань публіки. Тут завдання — спостереження-відсторонення, споглядання-шифрування, вгадування-розгадування. Вистава-кросворд зі своєю системою знаків і з потребою в тому глядачеві, який заглиблений у світ Франка, а в нашому ХХІ ст. легко відрізняє авторський текст (книжка) від сценічного тексту (театр).
Олег Вергеліс, «Дзеркало тижня»

Відео

Афіші, програми