Theatre.com.ua
УКР

Новеченто (1900-й)

Автор(и) Барікко Алессандро
Дата прем'єри 2015-07-05
Кількість дій 1
Жанр нараторія
Мова вистави російська
Театр Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір'я»
Місто Київ
Участь у фестивалях XVІІІ Міжнародний театральний фестиваль моновистав «Чернігівське відлуння», м. Чернігів, 22 червня 2016 р.
Постановники
Режисер-постановник Кужельний Олексій
Хореограф-постановник Скляренко Олексій
Композитор Шусть Андрій
Художниця зі світла Захоженко Дмитро
Ролі та виконавці

Про виставу

«НОВЕЧЕНТО (1900-й)» сучасного італійського письменника Алессандро Барікко – це легка, захоплива, бентежлива, щира історія музиканта, що все життя провів на кораблі, ні разу не ступивши на берег. Розглядаючи мінливі обличчя пасажирів, він з’єднався з життям цілого світу, налагодив діалог з усім людством і переклав це на мову музики. Мову надлюдську і правічну.
Знаково, що «НОВЕЧЕНТО (1900-й)» – вперше за існування нашого театру - грається у вітальні мікросцени, де зазвичай глядачі відпочивають в очікуванні початку театрального дійства. У виставі цей простір перетворюється то на музичний салон корабля, то на мистецьку галерею. У виставі звучить жива музика і, здається, майже відчутно запах моря.
На стінах зали проступають обличчя відомих акторів і режисерів. Молодий актор Станіслав Мельник знаходиться у діалозі з цими метрами, вписуючи власне існування у багату традицію Театру, що так само, як і музика для його героя, перетворюється для нього на саме життя.

 

Відео

Афіші, програми