Theatre.com.ua
УКР

Момотаро

Автор(и) Задніпряний Ігор
Дата прем'єри 2016-06-25
Кількість дій 1
Жанр казка
Мова вистави українська
Театр Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки
Місто Івано-Франківськ
Нагороди Диплом «Найяскравіша вистава» (третя премія) і Диплом «За виразність і пластику»  Міжнародного фестивалю "ПІД ШАПКОЮ ҐУҐУЦЕ", м. Кишинів (Молдова), 2017 р.; Дві нагороди в номінаціях: «Краща сценографія та ляльки» – (Ірина Задніпряна) та «Найкраща вистава для дітей шкільного віку»  VII Всеукраїнського огляду-конкурсу театрів ляльок «Прем'єри сезону 2015-2016»
Участь у фестивалях XXV Міжнародний фестиваль «ПІД ШАПКОЮ ҐУҐУЦЕ» Кишинів (Молдова), 2017 р.; ІV Міжнародний фестиваль театрів ляльок «І люди, і ляльки - 2018», м. Львів; ІІ Міжнародний фестиваль вистав театрів ляльок для дорослих та сімейного перегляду «ДніпроПапетФест», м. Дніпро, 2017 р.
Постановники
Режисер-постановник Підцерковний Володимир
Художниця-постановниця Задніпряна Ірина
Композитор Новожилов Віктор
Ролі та виконавці

Про виставу

Багато-багато років тому злий дух Оні, користуючись підступними чарами вкрав у людей сон і оселився на символі сили Японії – горі Фудзіямі.
І з того часу жодна людина, жодна тварина не могла заснути… Всі стали кволими і млявими…
Єдиний на всю Японію, хто має силу піднятися на Фудзіяму і подолати клятого Оні – хлопчик Момотаро. Він народився з персика в той рік, коли востаннє цвіли дерева сакури. І чари Оні не мали над ним сили.
Хлопчик з персикового плоду – улюблений персонаж японської народної казки. В  його образі є багато спільного із героєм української казки про Котигорошка.

 

Афіші, програми

Більше інформації

ОСЕННИЙ МАРАФОН… (ІV)