Theatre.com.ua
УКР

Лісова пісня

Автор(и) Леся Українка
Дата прем'єри 2017-10-20
Кількість дій 2
Жанр антиапокаліптична феєрія
Мова вистави українська
Театр Сумський національний академічний театр драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна
Місто Суми
Нагороди Нагорода «Мить захвату» за найкращу реакцію публіки на VI Всеукраїнському театральному фестивалі «Чехов-фест», м. Суми, 2018 р.
Участь у фестивалях I Всеукраїнський театральний Фестиваль-Премія «ГРА», м. Київ, 2018 р.; VI Всеукраїнський театральний фестиваль «Чехов-фест», м. Суми, 2018 р.
Постановники
Ролі та виконавці
Мавка Каландарішвілі Діана
Лукаш Оноприйко Юрій
Дядько Лев-Лісовик Медін Сергій
Назаренко Володимир
“Той, що греблі рве” Писарев Владислав
Русалка Водяна Корінна Марія
Зограбян Крістіна
Мати Лукашева Корінна Тамара
Дехта Наталія
Килина Оноприйко Олена
Перелесник Калініченко Владислав

Про виставу

"Німого в лісі в нас нема нічого..."

Втрата гармонії між людиною і природою обертається катастрофічними наслідками. Це призводить до конфлікту стихії та людського его. Бажання людини обдурити природу у своїй гонитві за титулом "вінець творіння" руйнує зв'язок із природою. Людина знищує себе. Дядько Лев і є Лісовиком. Це посланець з інших часів, він прийшов до нас – від наших предків. Він і бере на себе місію відновити гармонію між людиною та природою з допомогою двох начал – природного (Мавка) і людського (Лукаш). Мавка віддана Лукашеві, але зраджує себе, перетворюючи свій світ – на світ людський. Хор і струнний квартет стануть поводирями в цій історії, – в музиці звучатимуть голоси наших забутих предків. Це голоси з того світу, звідки й приходить дядько Лев і куди всі повертаються після смерті. Це фантазія на тему, "що" може трапитися в недалекому майбутньому, коли віковічний дуб стане останнім оазисом на планеті, коли людині не вистачатиме ресурсів, коли спрага вижити буде лише вбивати.

Відео