Theatre.com.ua
УКР

Легенда про вічне кохання

Автор(и) Шуберт Франц
Шошин Артем
Дата прем'єри 2019-03-08
Кількість дій 1
Жанр балет
Мова вистави -
Театр Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва (Київська опера)
Місто Київ
Постановники
Диригент-постановник Осман Ділявер
Балетмейстер-постановник , автор лібрето Шошин Артем
Художниця-постановниця Маньковська Катерина
Ролі та виконавці

Про виставу

Провідний соліст театру «Київ Модерн-Балет» Артем Шошин все частіше виявляє себе як самобутній хореограф. На сцені Київської опери він поставив кілька балетів. Два з них, присвячені коханню, склали програму «Вечір сучасних балетів». Балет-метафора «Легенда про вічне кохання» мовою танцю розповідає про силу почуттів поза простором і часом.
Сюжет – історія, вигадана самим постановником. Її герої – закохані дівчина-Місяць і Юнак-Сонце – розлучені прокляттям злого чаклуна. Приречені на вічне блукання космічною пусткою, закохані живуть із щемливим бажанням про зустріч, однак їм судилося бачитися лише раз на 200 років, у коротку мить сонячного затемнення.
Надихаючись музикою великого романтика Франца Шуберта, молодий хореограф, створює свіжу танцювальну мову, оригінально поєднуючи в ансамблях  і дуетах класику «на пальцях» із сучасною пластикою.
«Все в цьому світі відбувається через кохання, заради кохання чи всупереч йому. І, якщо ми позбудемося цього, що ж тоді лишиться? Життя втратить зміст», – стверджує Артем Шошин.

 

Відео

Афіші, програми