Theatre.com.ua
УКР

Ідзанамі

Автор(и) Іващенко Тетяна
Дата прем'єри 2016-06-18
Кількість дій 1
Жанр еротична мелодрама
Мова вистави українська
Театр Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр
Місто Сєвєродонецьк
Постановники
Режисер-постановник Павлюк Сергій
Художниця-постановниця Гоноболіна Ольга
Помічниця режисера Яковенко Ольга
Ролі та виконавці

Про виставу

Хиткість почуттів подібна до хиткості піску. Почуття здаються істинними настільки, наскільки й написане  на піску слово «Любов». Порух вітру –  і заметене  дає простір для написання іншого…Ідзанамі – в японській міфології богиня творення і смерті. У вирі сильних почуттів ці поняття співіснують.
Сценічний простір поєднує  загадковий світ Японії і вишуканий світ Франції, де розгортаються історії двох сімей: японців Асагао і ХараКея і французів Ерве і Мадлен –  молодих, закоханих, з мріями про нащадків. Ерве вирушає  до Японії за кладками шовкопрядів для свого бізнесу, де зустрічає Асагао, яка порушує його душевний спокій. Екзотична красуня не йде йому з голови і серце розривається між японкою  і дружиною. Палка пристрасть наражається на смертельну небезпеку.
Охоплені вихором пристрасті, любові, чуттєвості  молоді люди опиняються на перехресті традицій, світоглядів, менталітетів: вибухово безтурботний французький ритм втручається у спокійно замислену японську атмосферу. Вистава пропонує замислитись про тонку грань духовного взаємовпливу і взаємопроникнення різних ціннісних понять  двох світових культур: східної та європейської.

 

Афіші, програми