Theatre.com.ua
УКР

Гамлет

Автор(и) Шекспір Вільям
Дата прем'єри 2017-10-27
Кількість дій 2
Жанр історія світового ляльковедення
Мова вистави українська
Театр Львівський академічний театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки»
Місто Львів
Нагороди Диплом переможця «Миті акторського генія» - Надія Крат за роль Гамлета, Всеукраїнський театральний фестиваль «Чехов фест» Суми (Україна), 2018 р.; Диплом лауреата премії ЛМВ НСТД України «Галицька мельпомена» у номінації краща вистава 2017-2018р. у театрах ляльок ЛМВ НСТД України, 2018 р.; Найкраща акторська робота - Надія Крат за роль Гамлета, Фестиваль «Світ. Огляд» м.Сєвєродонецьк 2018 р.; Премія НСТДУ ім. Віктора Афанасьєва «За вагомий внесок у розвиток мистецтва театру ляльок», Надія Крат за роль Гамлета, 2018 р.; Премія Хостікоєва і Бенюка «Браво» - Надія Крат за роль Гамлета, 2018 р.
Участь у фестивалях Всеукраїнський театральний фестиваль «Чехов фест» Суми (Україна), 2018 р.; «Дні театру ляльок «І люди, ляльки»» Гродно (Білорусь), 2018 р.; III Міжнародний фестиваль мистецтв «Карпатський простір», 2018 р.; IV Міжнародний фестиваль театрів ляльок “І ЛЮДИ, І ЛЯЛЬКИ», 2018 р.; Фестиваль «СвітОгляд» м. Сєвєродонецьк 2018 р.; Мистецький захід «Театр: пошуки та експерименти» в рамках заходів з підготовки і проведення у м. Кропивницький щорічного національного мистецького фестивалю «Кропивницький», 2018 р.; Всеукраїнський театральний фестиваль-премія «ГРА» (лонгліст), 2018 р.
Постановники
Режисер – постановник Кравчук Олексій
Художниця Россол Оксана
Художник Сергієнко Олександр
Пластика Збєря Нінель
Переклад Андрухович Юрій
Ролі та виконавці
Гамлет Крат Надія
Гораціо, Полоній Мельніков Володимир
Гертруда, гробар Зборовська Людмила
Лаерт, Гільденстерн, Розенкранц, Актор Сидорко Василь
Офелія Шелельо Тетяна
Король Клавдій Ібадулаєв Едем

Про виставу

Це нерадикальна, детальна, майже класична вистава на три години з одним антрактом, у якій людина та лялька передбачають на сцені пропорції зовнішнього компромісу, а от внутрішній конфлікт — загострений, багатовимірний. Гра в двійників, навіть в трійників. Це потрійна гра поміж ляльками, людьми та  шекспірівськими архетипами.