Theatre.com.ua
УКР

Еклезіаст

Автор(и)
Дата прем'єри 2015-10-31
Кількість дій 1
Жанр містерія
Мова вистави українська
Театр Львівський академічний театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки»
Місто Львів
Нагороди Диплом «Чарівна мить» за анімацію нетеатральної ляльки – актриса Алла Новікова, ХІ Міжнародний фестиваль театрів ляльок і анімації фільмів «Lalka Też Człowiek» Варшава (Польща), 2016 р.; Диплом «Краще музичне оформлення» – Людмила Зборовська, «Прем’єри сезону 2015-2016» Хмельницький (Україна), 2017 р.; Диплом «За краще музичне оформлення» – Людмила Зборовська, Олексій Кравчук, Міжнародний фестиваль «Схід-Захід» Краків (Польща), 2019 р.
Участь у фестивалях ХVІІІ Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії», Херсон (Україна), 2016 р.; ІІ Міжнародний фестиваль театрів ляльок «І ЛЮДИ, І ЛЯЛЬКИ», Львів (Україна), 2016 р.; ХLVІ Всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти», Кропивницький (Україна), 2016 р.; ХІ Міжнародний фестиваль театрів ляльок і анімації фільмів «Lalka Też Człowiek», Варшава (Польща), 2016 р.; «Дні театрів ляльок України», Панєвєжис (Литва), 2017 р; «Прем’єри сезону 2015-2016» Хмельницький (Україна), 2017 р.; Міжнародний фестиваль «Схід-Захід» Краків (Польща), 2019 р.
Постановники
Режисер-постановник Кравчук Олексій
Сценограф Дуля Євген
Відеоарт Хорошко Олексій
Музичне оформлення Зборовська Людмила
Ролі та виконавці

Про виставу

Кожний етюд як глек, який виповниться досвідом кожного. Досвідом кожного у пошуку змісту життя. Зміст життя виправданий у кого славою, у кого служінням людям, в багатстві, потіхах, жертовності, коханні, мудрості…..Та чи не суєта усе це, чи не ловлення вітру?
«.....поки не пірветься срібна нитка, і не зломиться кругла посудина з золота, і при джерелі не розіб’ється глек, і не зламається коло, й не руне в криницю…»
(Еклезіаст 12:6)
Так що ж наповнить наше життя змістом? …Кожний етюд як глек, що виповниться досвідом кожного.

 

Відео