Theatre.com.ua
УКР

Ехо планети

Про виставу

Візуальна пластична вистава в жанрі фізик театру з живим ансамблем.
Фізик театр – це візуальний, пластичний вид театрального мистецтва, який створює сенси не словами, а діями та рухами акторів на сцені, коли тіла акторів складають певну ситуацію. У фізичному театрі вистава вибудовується не  текстово, а візуально. Пластичний театр не обмежує, а розвиває  фантазію глядача.  Кожен глядач може зчитувати образи за власною уявою. 
Саме таку постановку під назвою «Ехо планети» у жанрі фізик театру ми підготували  для глядача.
Вистава про те, що в душі кожної людини є свій рай і своє пекло, і залежно від того, що обирає людина залежать її вчинки. Люди схильні вважати, що вони є найголовнішими істотами у Всесвіті і що їм підкоряється все живе. Однак природа мститься за людську легковажність, егоїзм та гіперактивну техногенну діяльність пандеміями, стихійними лихами та природніми катаклізмами. Хто вийде переможцем з цього протистояння?  Лише  світло і любов можуть повернути людину до гармонійного життя…
На глядача чекає цікава атмосфера, нестандартний показ вистави, яка відбуватиметься у двох залах театру. Театральний простір буде побудований так, щоб досягти додаткового емоційного контакту між глядачем та акторами. У виставі будуть використані деякі засоби вуличного театру, актори на ходулях зустрічатимуть глядача ще в проїзді театру, гратиме живий ансамбль. При цьому все буде безпечно, всі карантинні  умови будуть дотримані, адже маска  та захисний костюм слугуватимуть одночасно і сценічними образами акторів. 

 

Відео

Афіші, програми