Theatre.com.ua
УКР

Dogs

Автор(и) Сергієнко Костянтин
Чистоклетов Євген
Дата прем'єри 2016-03-27
Кількість дій 1
Жанр історія про вільних собак
Мова вистави українська
Театр Перший академічний український театр для дітей та юнацтва
Місто Львів
Постановники
Режисер-постановник Чистоклетов Євген
Художник-постановник Савіцький Мар’ян
Пластика Збєря Нінель
Відеопроекція Кравчук Ася
Асистент режисера Трифонюк Олександр
Ролі та виконавці

Про виставу

Головні герої вистави – безпритульні собаки. Вони постійно голодні, не мають даху над головою... Єдине, що в них є, – це Яр, де вони живуть у зграї чи поодинці. У Яру, як і в зграї, є свої правила, свої щоденні клопоти та завдання. Собакам бува нелегко роздобути собі їжу, але трапляються і дуже цікаві заняття: хтось полюбляє бавитися, хтось – згадувати своє попереднє життя, інші милуються місяцем, нишпорять, вчаться читати по-людськи чи поводитися як людина. Усіх цих собак об’єднує гордість, яка не дозволяє їм жалітися і скиглити, бо кожен з них – вільний, вони «народжуються і вмирають так легко»...
Проте в душі кожного героя живе мрія, мрія незалежних псів про залежність, мрія про Свою Людину… Собаки мріють не про господаря чи власника, який припне на ланцюг і буде годувати. Вони шукають Людину-Друга, а також свого місця – собачі дверцята, за якими так добре живуть пси!
Проста і чуйна історія про собак і людей (або ж про людей і собак – це вирішувати Вам!), історія, яка закликає до людяності і добра. Сподіваємося, що кожен, хто побачить цю виставу, стане трішки добрішим і замислиться над життям безпритульних тварин. Адже усі ми шукаємо Свою Людину і свої дверцята до щастя, але чи усім це вдається?

 

Відео