Theatre.com.ua
УКР

Дім жінок (Ціна любові)

Автор(и) Налковська Зоф’я
Дата прем'єри 2016-06-17
Кількість дій 2
Жанр драма
Мова вистави українська
Театр Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької
Місто Львів
Постановники
Режисерка-постановниця Бабенко Алла
Художник-постановник Оверчук Олександр
Танці Балаян Олена
Помічник режисера Жуков В'ячеслав
Шелест Костянтин
Ролі та виконавці

Про виставу

П’єса польського драматурга Зоф’ї Налковської розповідає про три покоління жінок шляхетного роду, яких об’єднувала віра у злагодженість світобудови, де любов є вкупі з повагою, турботою, інколи мовчазним терпінням, яким доля привела випробування, аби підтвердити ці прості істини, або спростувати їх. У центрі подій молода жінка Йоанна, яка тяжко переживає нове самотнє становище й не може пробачити собі гріхи минулого. Але ситуацію може змінитися в одну мить, адже життя, якби хто забув, непередбачуване.

Бути чесним із собою – з тих найважчих завдань. Друзі та діти звикли бачити подружжя разом, суботні закупи, недільні прогулянки, рятівні щоденні клопоти… Коли хтось є поряд зручно й слово «любов» присутнє по замовчуванню. Але може статися, що силою небес все закінчиться й лише це слово й буде виправданням їхній нетривкій земній змові

Від режисера Алли Бабенко психологічна драма з елементами детективу. Не повчальна, виправдальна чи викривальна – лише «запитальна» історія про те, як навіть найближчі люди можуть бути одне для одного загадкою.

Афіші, програми