Theatre.com.ua
УКР

Чернівецький академічний обласний театр ляльок

Область Чернівецька область
Місто Чернівці
Адреса вул. Головна, 22
Засновник Чернівецька обласна рада
Організаційна форма комунальний
Дата заснування 15 серпня 1980
Телефон (0372 )52-64-13
E-mail lyalkycv@gmail.com teatr_lyalku@ukr.net
Примітки У 2012 році за успішну роботу театру було надано статус академічного.

Про театр

Чернівецький  театр ляльок було засновано 15 серпня 1980 року, творча історія театру розпочалась  виставою за п’єсою Ю.Чеповецького «От так Мицик!». Першим директором установи був М. Забродин, першим режисером О. Янкелевич.
Творчі здобутки театру визнано не тільки в Україні, а й на міжнародній арені. Театр є учасником багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалів. У 2009 році на Міжнародному фестивалі театрів ляльок «Золотий Телесик-2009» у м. Львові за показ вистави «Повелитель снів» театр був удостоєний премії Львівського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України «Галицька Мельпомена».
Театр проводить насичену гастрольну діяльність. За період свого існування ми побували на гастролях у багатьох містах України: Херсоні, Рівному, Житомирі, Ужгороді, Івано-Франківську, Вінниці, Тернополі, Донецьку, Хмельницькому, Євпаторії, Мукачеві, Республіці Молдова.
Театр постійно грає вистави в дитячих дошкільних установах, учнів шкіл, дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей із багатодітних сімей, дітей в дитячих оздоровчих таборах області.
Свій репертуар театр постійно збагачує творами сучасної драматургії, класиків світової літератури та буковинських авторів.
У своїй повсякденній роботі колектив театру прагне допомогти маленькому глядачеві розрізняти добро і зло, навчає бути чуйним і добрим, самостійно робити правильний вибір у житті.
Буковинський театр ляльок має свій мистецький почерк. Вистави театру – це плід роботи і творчого пошуку всього колективу.