Theatre.com.ua
УКР

Буна

Автор(и) Маковій Віра
Дата прем'єри 2018-11-29
Кількість дій 1
Жанр драма
Мова вистави українська
Театр Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка
Місто Київ
Нагороди Вистава - лауреат ХХI Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» у номінаціях: «Вистава камерної сцени», «Режисура» та «Акторський ансамбль» (2019)
Участь у фестивалях «Мельпомена Таврії» (травень 2019 р., Україна, Херсон)
Постановники
Режисер-постановник, художник-сценограф, художник по ко Петросян Давид
Театральне освітлення Головін Євген
Пантюшенко Сергій
Кононенко Андрій
Звукорежисер Руденко Іван
Макарська Оксана
Ролі та виконавці

Про виставу

Це реальна історія однієї родини, де буна ("бабуся" на буковинському діалекті) та її внучка, живуть під одним дахом, але живуть зовсім в різних світах. Це притча про прірву між поколіннями, які рухаються від крайнощів до крайнощів та не намагаються прислухатися одне до одного.
Буна виховує онуку так, як вважає за потрібне, часом її вчинки жорстокі і не виправдані. Молода дівчина вирішує виїхати за кордон, для того, що б почати нове життя. Але чи приживеться дерево на новому місці? Що таке національна самосвідомість, традиції та культура у сучасному світі?
Під час створення вистави, актори разом з режисером місяць жили в буковинському селі, в якому час ніби зупинився. Спостереження за місцевими мешканцями та поколінням, якому за дев'яносто, дослідження автентичних пісень, традицій та моделей взаємодії – команда і спробувала змалювати у своїй роботі. У виставі звучить жива музика та автентичні пісні різних регіонів країни.

 

Більше інформації

«Буна» змінила «Дах»