Theatre.com.ua
УКР

Біле Чорне

Автор(и) Романов Андрій
Дата прем'єри 2015-11-05
Кількість дій 1
Жанр шоу-програма
Мова вистави невербальна
Театр Запорізький муніципальний театр танцю
Місто Запоріжжя
Нагороди «Краща пластична вистава» XXIV фестивалю-конкурсу на вищу театральну нагороду Придніпров'я «Січеславна-2016»; Диплом 1 ступеню в номінації «Краща режисура» ІV Всеукраїнського фестивалю музично-пластичних театрів «Мім-сесія – 2019»
Участь у фестивалях XXIV фестивальі-конкурс на вищу театральну нагороду Придніпров'я «Січеславна-2016»; Міжнародний театральний фестиваль "БІЛА ВЕЖА-2016"; 14 Міжнародний театральний фестиваль Чорного і Білого, м. Іматра (Фінляндія), 2017 р.; ІV Всеукраїнський фестиваль музично-пластичних театрів «Мім-сесія-2019», м. Кривий Ріг, 2019 р.
Постановники
Режисер-постановник, автор лібрето Романов Андрій
Музичне оформлення Савенко Дмитро
Балетмейстерка Жужура Дар’я
Художниця Петен-Ступакова Наталя

Про виставу

Біле та чорне – кольори антагоністи. Вічно сперечаючись та знаходячись у конфлікті, вони постійно шукають порозуміння, прагнуть гармонії, тому, що тільки разом ці кольори проявляють один – одного. Ми можемо порівняти Біле і Чорне з чоловіком та жінкою, добром і злом, вічністю та миттю, вогнем та водою, землею і повітрям… але є ще душа! Багато асоціацій народжує протиставлення цих двох кольорів, але як будь – які антагоністи вони вічно знаходяться у взаємному тяжінні один до одного, розуміючі, що суть їхнього існування можливе виключно у взаємопоєднанні.