Theatre.com.ua
УКР

Антігона

Автор(и) Софокл
Дата прем'єри 2016-12-10
Кількість дій 1
Жанр трагедія
Мова вистави українська
Театр Київський академічний театр «Колесо»
Місто Київ
Участь у фестивалях Позаконкурсна програма І Міжнародного театрального фестивалю камерних вистав AndriyivskyFest (м. Київ, Україна, 2017 рік); XVII Міжнародний літній театральний фестиваль Butrinti Summer Festival (м. Бутрінті, Албанія, 2019 рік)
Постановники
Автор ідеї, режисер та продюсер Куцуреліс Еммануїл
Режисерка Кліщевська Ірина
Сценографія Каламара Марія
Художник з костюмів Валаваніс Ласкаріс
Композитор Дадикін Володимир
Хореографиня Лисенко Ганна
Звукорежисерка Петренко Світлана
Художник зі світла Пустовіт Олег
Ролі та виконавці
Антігона Грунічева Марія
Ісмена Васинюк Ольга
Креонт Коваленко Олег
Еврідіка Бойко Валентина
Гемон Дідик Олександр
Тіресій Колокольніков Станіслав
Страж Ляілько Вадим
Перший вісник Кіхтенко Едуард

Про виставу

Одна з найпопулярніших п’єс з доробку античної драматургії сьогодні виявилась напрочуд актуальною. Чи можливо залишитись людиною у конфлікті Долі, Влади та Гордині? Чи може одна людина змінити навколишню ситуацію? 

Виставу створено в рамках Міжнародного театрального проєкту спільно з грецькою компанією Art Syndicate та за підтримки Посольства Греції в Україні. Над роботою у проєкті брали участь як українські, так і грецькі митці. В своїй роботі міжнародна постановча група спробувала поєднати традиції давньогрецького театру, музики, українських сценічних традицій та сучасного європейського досвіду. Костюми, які є відголоском та даниною давньогрецькому костюму, створені та привезені відомим грецьким дизайнером-модельєром Ласкарісом Валаванісом. Композитор Володимир Дадикін, працюючи над музикою для вистави, використовував звучання автентичних музичних інструментів Давньої Греції.

Відео

Афіші, програми