Theatre.com.ua
УКР

Африканські казки

Автор(и) Піно Рок Крепен Мфані
Дата прем'єри 2017-09-13
Кількість дій 1
Жанр повчальна казка
Мова вистави українська
Театр Київський академічний театр «Колесо»
Місто Київ
Участь у фестивалях ІІ Київський міжнародний фестиваль театрів ляльок pUp.pet (Україна, Київ, 2018 рік)
Постановники
Режисерка, інсценування Грунічева Марія
Хореографиня Лисенко Ганна
Художниця з костюмів Корнієнко Тетяна
Переклад Кам’янець Володимир
Ролі та виконавці
Африканський Бог Дідик Олександр

Про виставу

Постановку здійснено в рамках Мистецького проєкту «Молода надія» за підтримки Австрійського культурного форуму у Львові.

Вистава брала участь у театралізованій презентації книги «Африканські казки. Тварини та їхні клопоти» австрійського письменника Рока Крепена Мфані Піно на Львівському форумі видавців (вересень 2017 р.). Автор книги зібрав народні казки Африки в одній збірці, інсценування якої представив  Київський академічний театр «Колесо».

Те, що ніколи не втрачає свого шарму - екзотична мудрість Африки. Історії й легенди, у яких люди намагаються пояснити довколишній світ і природу, передаються з уст в уста по всій Африці. Розповідають, чому, наприклад, у слонів тільки один малюк, чому курям не можна жити в одній хаті з людьми, чому гіпопотами весь час сидять у воді або чому кажан боїться сонця. Ці казки – це живі оповідки, які старші люди розповідають дітям чи дорослим. У цих зразках африканського фольклору люди, які не мали ні освіти, ні науки та спиралися лише на власний досвід, оригінально розтлумачили природні явища й поведінку тварин.

У виставі беруть участь учні дитячого театру-студії «Колесико» та юні студенти Київської академії мистецтв.

Афіші, програми