Theatre.com.ua
УКР

Львівський авторський драматичний театр «Спірограф»

Область Львівська область
Місто Львів
Адреса вул. Академіка Богомольця, 7/2
Засновник ГО «Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив» з ініціативи Андрія Сендецького
Організаційна форма недержавний
Дата заснування 2005 р.
Телефон +380322903227; +380 67 441 5248
Сайт t.artcenter.org.ua
E-mail info@artcenter.org.ua

Про театр

Театр заснований 2005 р. на базі Школи мистецтв «СПІРОГРАФ» як навчальний осередок, а з 2010 р. працює як постійно діючий і носить назву Львівський Авторський Драматичний Театр «СПІРОГРАФ».
Свою роботу розпочав з прем’єри вистави-казки «Квіткова крамничка» у постановці автора п’єси, керівника Школи «СПІРОГРАФ» і художнього керівника Театру Андрія Сендецького. Меценатом і промотором едукаційної лабораторії при Театрі є Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА», завдяки якому тут мають можливість практикуватись у мистецтві театру діти та молодь.
Не маючи своєї творчої домівки тривалий час, Театр презентував свої вистави, діяв на сценах львівських театрів.
Не зважаючи на відсутність свого приміщення для діяльності, Театр здобув низку найвищих нагород у Всеукраїнських та Міжнародних проектах. 
З 2017 року Львівський Авторський Драматичний Театр «СПІРОГРАФ» – єдиний громадський театр в Україні, який став членом ЛМВ Національної спілки театральних діячів України. Сьогодні творчий склад Театру налічує 12 осіб, які професіонально виконують свої обов’язки в адміністративному та творчому житті мистецької інституції. Станом на театральний сезон 2019– 2020 рр. діючий репертуар Театру налічує 12 вистав як для дорослого шанувальника сценічного мистецтва, так і для юного глядача.