Theatre.com.ua
УКР

Конотопська відьма

Автор(и) Квітка-Основ’яненко Григорій
Дата прем'єри 2017-10-26
Кількість дій 2
Жанр музичний бурлеск
Мова вистави українська
Театр Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр
Місто Сєвєродонецьк
Нагороди Спеціальна номінація експертної ради «Найкращий акторський ансамбль», диплом в номінації «Найкраща акторська робота» (Дар’я Штомпель за роль Олени) І Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «СвітОгляд», м. Сєвєродонецьк, Україна, 23.09.2018 р.
Участь у фестивалях Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «СвітОгляд», м. Сєвєродонецьк, Україна, 23.09.2018 р.
Постановники
Інсценізація, постановка, музичне оформлення Московченко Володимир
Сценографія та костюми Лубська Ірина
Пластика Костникова Олена
Рижкова Наталія (Луганськ)
Помічниця режисера Дорофєєва Альона
Ролі та виконавці

Про виставу

Хто не знає, що всі біди від відьом?! У славному містечку Конотопі кілька місяців немає дощу; красуня Олена не хоче йти заміж за недалекого (мало не дурня, та ще й в чарку заглядає) сотника Микиту Забрьоху; а тут ще приходить депеша, що конотопській прехвабрій сотні слід виступати в похід (а там і убити можуть!). Тоді в голову писаря Пістряка приходить геніальна мисля: «Треба топити відьом!… Бо ще наші предки знали: справжня відьма не потоне ніколи. А ті, що йшли на дно, мали добру славу посмертну – не відьма!» До того ж  жінки та дівчата, запідозрені в чарівництві, легко могли відкупитись. Начальство містечка нічим не гребувало. Чи знайдеться хоробрий герой, якому чхати на відьом і начальство?...

Афіші, програми